استقبال از آیفون ۱۲ و برتری اپل بر سامسونگ در سه ماهه چهارم ۲۰۲۰

شیوع ویروس کرونا باعث شد که اپل رکورد جالبی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ ثبت یواش. به گزارش انگجت به نقل از مؤسسه ی تحلیلی گارتنر، اپل تو سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۸۰ میلیون دستگاه آیفون راهی بازار کرد و توانست پس از ۵ سال، کود دیگر از سامسونگ پیشی بگیرد. البته این آمار عزب مربوط به سه گانه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ می شود و تو فروش طاس سال، سامسونگ از اپل بهتر عمل کرده است.

البته براساس آمار، فروش کل گوشی های سامسونگ ۱۴٫۶ درصد کم شده که برهان آن، کاهش فروش گوشی های این همدستی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ است. سامسونگ در سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۱٫۸ درصد کمینه از سال گذشته گوشی تولید کرده بود. از طرف دیگر ارائه گوشی های اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ نزدیک بوسیله ۱۴٫۹ درصد افزایش داشت که افزودن خرید ۳٫۳ درصدی خلق کرد.

به گفته‎ ی گارتنر، نمایش آیفون ۱۲ و قیمت بالای آن باعث شده است اپل داخل سه گانه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ عملکردی بهتری از سامسونگ داشته باشد. گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ آن نعوظ که باید عملکرد موفقی نداشتند و با ارج خیلی فراز در اصالت کاربران قرار گرفتند. از طرف دیگر  گلکسی اس ۲۱ با مقدار ارزان لطافت راهی راسته شد و به دیدن می رسد ۲۰۲۱ بخاطر سامسونگ سال بهتری خواهد بود.

در این گزارش به عملکرد هواوی هم اشاره شده است. تحریم های شانس ترامپ تأثیر زیادی روی این شرکت گذاشت. تولید گوشی هواوی با کاهش ۴۱٫۱ درصدی مواجه شد و فروش آن کاهش ۲۴٫۱ درصدی داشت. بیشتر بخوانید:قیمت و زمان نمایش تلویزیون های ۲۰۲۱ سامسونگ مشخص شداپل شاید آیپد مینی را با آیفون تاشدنی جایگزین کندتصویر رندر رسمی ردمی نوت ۱۰ پرو به همراه شمایل جعبه آن بی پرده شدآمار فروش جهانی کنسول خانگی از عملکرد مطلوب پلی استیشن 5 خبر می دهد۱۳۰ مدل گوشی سامسونگ تا چهار سال بوسیله روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد