فروش خودروهای احتراقی در انگلیس از سال ۲۰۳۰ ممنوع خواهد بود

دولت انگلیس قرار است درون تلاش برای سرعت بخشیدن به استفاده فراخ از خودروهای الکتریکی، زمان ممنوعیت فروش خودروهای جدید مجهز به پیشرانه احتراق داخلی را از سال ۲۰۴۰ بوسیله ۲۰۳۰ دگرگونی دهد. این طرح بوسیله زودی توسط دولت بریتانیا تأیید خواهد شد؛ بااین حال فراغت است فروش خودروهای هیبریدی با اعمال برخی پیشنهادهای اصلاح شده تا سال ۲۰۳۵ مجاز باشد.

به گزارش فایننشال تایمز، این رفتار پیش دماغ شده خلال هفته آینده به عنوان کمی از بسته گشاد تر نوبت بخاطر ابتکارات سبز اعلام شده توسط بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس تأیید خواهد شد. گفته می شود بوسیله دلیل تمرکز دولت روی مقابله با ویروس کرونا،  اعلام این طرح از پاییز امسال چند جنین به تأخیر محذوف است. 

اولین وعده در سال ۲۰۱۸ پیشنهاد ته معامله خودروهای بنزینی و دیزلی (از عموم مدل های هیبریدی و پلاگین هیبریدی) به عنوان بخشی از استراتژی دولت انگلیس برای رسیدن به معیار سرایت آلایندگی صفر ارائه شد. در این پیشنهاد، قرار وجود زمان فرجام معامله این مدل ها از سال ۲۰۵۰ به سال ۲۰۴۰ کاهش یابد. گرانت شپس، وزیر حمل ونقل بریتانیا، اوایل سال جاری گفت این طور اقدامی تو رخ امکان، می تواند تا سال ۲۰۳۵ خواه حتی تو اوایل سال ۲۰۳۲ عمل شود. البته به یکسره مردم فرصت داده شد داخل فرایند مشاوره آنلاین که داخل ته جولای سال سیال زمان آن به عاقبت رسید، نظرات خود را عرضه دهند.

درحالی که زمان جدیدی بخاطر ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و دیزلی مهیا بوسیله پیشرانه احتراق داخلی مطرح شده است و با توجه به اینکه خودروهای الکتریکی هنوز سهم نسبتا کمی از بی مو پند ها را در راسته خودرو تشکیل می دهند، خبر مجاز وجود داشتن فروش خودروهای هیبریدی تا سال ۲۰۳۵ می تواند تقویت کننده این صنعت باشد. بااین حال، هنوز مشخص نیست چه نوع جهیز های هیبریدی داخل آن دوره پنج ساله مجاز خواهند حیات.

انتقاد از ممنوعیت برنامه ریزی شده بیشتر حول حالت محدود شبکه شارژ عمومی انگلستان است که بوسیله دید می رسد بخاطر پاسخگویی به افزایش اکید تعداد خودروهای برقی ضعیف باشد. گاردین گزارش می دهد که طرح جدید و بلندپروازانه نوبت تو پاسخ به اطمینان دادن فدایی منابع ناشناس مبنی پهلو آماده سازی زیرساخت های این کشور تا سال ۲۰۳۰ نمایش می شود.

در ماه مه سال گذشته، کمیته تغییرات آب وهوایی (CCC) ابراز نگرانی کرد که تاریخ اصلی ۲۰۴۰ برای رسیدن زننده به کمال مطلوب اشاعه آلایندگی صفر کافی نیست و از بخت گرایش بوسیله پناه از محکمی زیرساخت های شارژ همت بگمارد. این کمیته از دولت خواسته حیات برای رانندگانی که دسترسی به پارکینگ خیابانی ندارند، زیرساخت شارژ فراهم شود.

دولت در پاسخ به این خواسته و بخاطر اغوا شهروندان به خرید خودروی الکتریکی، طی ژانویه امسال در مناطق شهری بودجه شارژرهای خودروهای برقی را دو برابر کرد و به ۱۰ میلیون پوند رساند. همچنین پیشنهاد شده است که مقداری از این پول می تواند برای توسعه جهیز مانیتورینگ شارژرهای شایان دسترسی عمومی مصرف شود، که پس از آن می توانند در دستور کار های مسیریاب و سیستم های برنامه ریزی خوش نویسی ادغام شوند.مقاله های مرتبط:آیا خودروهای برقی، کاملا پاک و بدون آلایندگی هستند؟اولین خودروی برقی ام جی به زودی ملتفت انگلستان می شود

هنوز رک تراشیدن که همه گیری بیماری کووید ۱۹ چه تأثیری تو دستور کار بهبود زیرساخت های نصیب و قسمت داشته است. این برنامه محتوی نصب ۳۶۰۰ ایستگاه شارژ کنار خیابان در سال ساری می شود.

در مجله ای که اخیرا بخاطر گرانت شپس ارسال شد، سه گانه عضو کابینه درون سایه بریتانیا (اعضای حزب کارگر و حزب مخالف نوبت انگلیس) از دولت خواستند که زمان ممنوعیت فروش خودروهای احتراقی را به سال ۲۰۳۰ منتقل کند. متیو پنی کوک، کری مک کارتی و آلن وایت هد گفتند که ۲۰۳۰، یک تاریخ بلندپروازانه ولی شایان دستیابی برای پایان تولید و فروش خودروهای احتراقی است.

پنی کوک افزود:سال ۲۰۳۰ تاریخی جاه طلبانه اما سزاوار سرزنش دستیابی است که در آن می نبوغ ابتیاع وسایل نقلیه جدید بنزینی، دیزلی و هیبریدی را حذف کرد. این فرمان عمر نو ای به صنعت خودروسازی انگلیس می بخشد و درعین حال با تغییرات آب وهوایی که بسیاری از شهرهای ما را به طور خطرناکی آلوده کرده است، مبارزه کرده و هوا را پاک می کند. اما علاوه بر تسریع در وعده حذف، دولت نیز باید برنامه ای برومند بخاطر رسیدن به این مرام تنظیم نرم. اقبال باید طرحی برای پشتیبانی از مشاغل و صنایع آینده تو انگیزه کاهش آلایندگی نمایش دهد و اطمینان نتیجه نرم که کارگران و جوامع به درستی داخل تغییر به اقتصادی منصفانه و تمیزتر مورد حمایت قرار می گیرند. وقت آن رسیده كه وزرا از فرصت کاربرد کرده و به عنوان کمی از بهبود جهانی از بیماری ویروس كرونا، مشاغل بیشتر و بهتری درون بکلی كشور خلق کرده و پیشدستی کردن واقعی برای اجلاس سال آینده COP26 خلق کردن کنند.بیشتر بخوانید:نسخه روباز فراری SF90 اسپایدر رونمایی شدکیا کارنیوال لیموزین معرفی شدقیمت و مشخصات وانت و شاسی بلند برقی ریوین R1S و R1T منتشر شدهوندا اولین خودروساز ژاپنی مهیا به فناوری خودران سطح 3نیسان برای فروش ایکس تریل از تویوتا راو4 استفاده می یواش