اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز مجانی شده اند (۱۲ آبان)

همان نعوظ که می دانید، اپلیکیشن ها به سه شکل توسط توسعه دهندگان منتشر می شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت درون برنامه ای. حتما برایتان پیش آمده است که با دید اپلیکیشنی بوسیله عطش بیایید و عزم داشته باشید آن را نصب کنید؛ اما ناگهان بااطلاع پولی بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داریم. درون این مواقع معمولا قید کاربرد از آن را می زنیم یا بوسیله دنبال نسخه کرک شده آن می گردیم. البته نسخه کرک شده بی قراری داستان های خاص خودش را دارد و حتی می تواند آسیب شدید بوسیله گوشی شما بیدار کند.مقاله ی مرتبطرفع شاق گوگل پلی در ایران و دانلود اپلیکیشن های دارای محدودیت

اما گاهی همین اپلیکیشن های پولی برای مدت محدودی مجانی می شوند و ما می توانیم با انتصاب آن ها و افزایش به فهرست اپ های خود، در آینده به آن ها دسترسی داشته باشیم. درواقع ترقی دهندگان بخاطر افزودن تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن هایشان را به رایگان نمایش می کنند؛ بنابراین وصیت ی ما این است که حتما اپلیکیشن های پولی مجانی شده را یک وهله دانلود کنید تا به فهرست اپ های شما افزایش شوند. بعدا می توانید هر زمانی که شوق داشتید، از آن ها استعمال کنید.

با زومیت همراه باشید تا اپلیکیشن های پولی رایگان شده امروز را معرفی کنیم.

اپلیکیشن Music player – Audio player Pro ۲۰۲۱

Music player – Audio player Pro ۲۰۲۱ اپلیکیشن پخش موسیقی با حجم ۵ مگابایت است که عاری تبلیغات و با سرعت یدکی انجام می شود. از سایر انفراد های عمده این برنامه می نبوغ به ارائه ی ویجت برای دسترسی سریع، جست وجوی فوری، امکان ویرایش اطلاعات شناسه ی آهنگ و… رمز کرد. 

اپلیکیشن RFS – Real Flight Simulator

اپلیکیشن RFS – Real Flight Simulator شبیه ساز پرواز با هواپیما است که به کاربر امکان تجربه ی مشابه خلبانی به قیافه مجازی می دهد. ازجمله ویژگی های این اپلیکیشن می استعداد بوسیله ساختمان های سه بعدی، نقشه های ماهواره ای، امکان بازی به قیافه مولتی پلیر با سایر کاربران درسراسر دنیا و… رمز داشت. همچنین کاربران قادر هستند هواپیماهای خود را شخصی سازی و پرواز داخل شرایط رود مختلف را تجربه کنند. 

مجموعه آیکون Ravic

Ravic مجموعه ای است با بیش از ۱۱۵۰ آیکون که با وضوح ۱۹۲×۱۹۲ طراحی شده اند. تمامی آیکون ها با ظرافت خاصی بازطراحی شدند و با دریافت به روزرسانی ماهانه برتعدادشان افزوده خواهد شد. برای استفاده از این کلکسیون آیکون باید از لانچری کاربرد کنید که امکان تعویض آیکون های سیستم عامل داشته باشد؛ مثل Nova Launcher. 

اپلیکیشن Buggy Backup Pro

Buggy Backup Pro یک اپلیکیشن زبر العاده و حرفه ای برای بکاپ گیری از مفروضات گوشی های اندروید است. با کمک این برنامه می توانید فردی هایی قرین بکاپ گیری پیشرفته، بازیابی و اشتراک گذاری انواع فایل را بخاطر خویشتن فراهم کنید. داده هایی که با این اپلیکیشن می نبوغ بکاپ گیری کرد شامل پیام ها، مخاطبان، تنظیمات سیستمی، اپلیکیشن های حقیقی و اپلیکیشن هایی که توسط کاربر نصب می شوند، همراه با داده های برنامه و… می شود. کاربر قادر است این اپلیکیشن را بوسیله اسلوب ای تنظیم نرم تا درصورت نیاز به نعوظ مرتب و برنامه ریزی شده و درون هنگام بازه های زمانی مشخص از داده ها بکاپ گیری یواش.

علاوه براین، اپلیکیشن برای ذخیره ی بکاپ کاملا منعطف ارتکاب می کند و می تواند در ذهن ی ذخیره سازی داخلی، حافظه جانبی، فلش یو اس بی همواره شده ازطریق OTG و درایوهای ابری مثل گوگل پس انداز سازی فایل را ایفا دهد. برای تعهد پرداخت گذاری ازطریق این اپلیکیشن می توانید با کاربرد از وای فای، بلوتوث، NFC و… فایل های خود را بین دستگاه های مختلف منتقل کنید. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می استعداد به قابلیت پاک سازی برنامه ها از فایل های غیر ضروری و آزادسازی حافظه اشاره کرد. 

اپلیکیشن Clean Equalizer