بایدو با کنارزدن گوگل به دومین فروشنده بزرگ اسپیکرهای هوشمند دنیا دگرگونی شد

ASGبراساسAROOOON گزارش جدید کانالیس (Canalys)، بایدو، غول سواری جست وجوی چینی، اکنون دومین فروشنده ی بزرگ اسپیکرهای هوشمند جهان است. بوسیله گفته ی کانالیس، بایدو با کنارزدن گوگل به ۱۷.۳ درصد از سهم بازار جهانی مشت پیدا کرده و در سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۹، ۴.۵ میلیون اسپیکر هوشمند فروخته است. این اعداد و ارقام به رشد سالانه ی چشمگیر ۳,۷۰۰ درصدی فروش اسپیکرهای هوشمند بایدو اشاره می کند؛ اگرچه آمازونهمچنان با دراختیار داشتن ۲۵ درصد تسهیم راسته و فروش ۶.۶ میلیون دستگاه در صدر واحد فشار هوا تأمین کنندگان اسپیکرهای هوشمند استراحت دارد.

اسپیکرهای مبتنی کنار هوش بدلی بایدو روی پلتفرم هوش ساختگی به صیت DuerOS عمل می شوند. این شرکت از ابتدا هدف خود را روی تولید محصولات باکیفیت گذاشت و با همدستی شریک شدن مدل سازی Teenage Engineering اسپیکر Raven H H را روانه ی بازار کرد؛ اما ظاهرا این محصول با طالع چندانی مواجه نشد و خرید بخشی تجربه. کرد اخیرا بایدو به فروش معیار های اسپیکر مفت قیمت تری روی آورده است؛ بوسیله طوری که اسپیکر بیسیک Xiaodu با قیمت ۸۹ (یوان ۱۲) دلار فروخته می. شود براساس گزارش کانالیس، بایدو حتی موفق شده است در سه ماهه ی فاتحه سال جاری، در چروک از شرکت مبصر هم وطن خود، علی بابا، نیز پیشی.

بگیرد البته، گفتنی است بایدو و گوگل در بازاری واحد باهم رقابت نمی کنند؛ چراکه بایدو محصولات خویشتن را بوسیله طور انحصاری در راسته داخلی خود می فروشد؛ درحالی که گوگل محصولات خود را تقریبا در تمام جهان به جز. چین با این حال، رشد انفجاری بایدو درون سال گذشته نشان دهنده ی وسعت و پویایی اکوسیستم هوش مصنوعی چین. است سال گذشته، رابین لی، مدیرعامل بایدو، بوسیله صراحت اعلام کرده حیات اصلا نگران ادخال مجدد گوگل به میدان چین.حلق مقاله ی:مرتبط بایدو اسپیکر و ربات مجهز به درایت مصنوعی شناساندن

کرد گوگل به قرار این قدرت را دارد که درون هر کشوری محصولات خود را عرضه. کند نمونه ای از این قدرت گوگل را می قابلیت امروز داخل راه اندازی نست (هاب Nest) Hub که قبلا با نام گوگل هوم (هاب Google Home) Hub شناخته می شد، در بازار مجلل هند با ظرفیت بالقوه ی آن مشاهده. کرد در میدان هند، صفحه ارائه هوشمند با بها,۹ ۹۹۹ (روپیه حدود ۱۳۹) دلار فروخته می.

شود همچنین، براساس گزارش Gadgets360، گوگل با اختلاط دوربین’Xiaomi s Mi Security Camera با نست هاب تو حال عرضه و راه اندازی میوه جدیدی.است بیشتر:بخوانید گوگل تغییرات جدید موتور جستجو را معرفی کردگوگل میزبان استعداد جستجو برای آهنگ از طریق زمزمه یا آواز خواندن شدآمار دانلود اپلیکیشن داخل گوگل پلی در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ به ۲۸ میلیارد عدد رسیدگوگل سرورهای Hangouts را خاموش و کاربران را به Chat منتقل می کندرویداد جست وجوی گوگل فردا برگزار می