گوگل روی اسپیکر هوشمند جدید Nest کار می کند

مدتی پیش اسپیکر جدیدی داخل وب سایت یکی از نهادهای رگولاتوری ثبت شد. تو آن زمان، رسانه ها گفتند این اسپیکر عضو جدید خانواده ی Nest گوگل به حساب می آید. پس از انتشار گزارش های ضدونقیض، اهالی مانتین ویو عاقبت رسما تاسیس اسپیکر هوشمند جدید سری نست را تأیید کردند.

رسانه ی ورج می گوید تصویری را مستقیما از گوگل دریافت کرده است که اسپیکر متاخر را نشان می دهد. گوگل درون بیانیه ی کوتاهی که در جوانمردی ورج قرار داده، گفته اعضای تیمش در خانه روی این اسپیکر متاخر متعلق به خانواده ی نست حکم می کنند.

درون نگاه اول، نقشه کشی اسپیکر جدید خانواده ی نست بین Nest Mini و Google Home Max استراحت می گیرد و می توان آن را به صورت عمودی روی سطوح مختلف فراغت انصاف. تصویری که گوگل برای ورج ارسال کرده، اسپیکر متاخر نست را با پوششی از سنخ پارچه ی آبی ته رنگ نشان می دهد. با این حال، تصاویری که مدتی پیش فاش شده بودند، این اسپیکر را در رنگ خاکستری بوسیله نمایش می گذاشتند. گوگل درکنار شمایل یادشده، ویدئو کوتاهی همچنین منتشر کرده است که اسپیکر جدید را داخل ته رنگ صورتی تیمار بوسیله تصویر می کشد. ویدئو سابق الذکر را دراین وب سایت می توانید مشاهده کنید. 

محصولات پر اب افزاری گوگل همواره مدت ها پیش از معرفی کردن رسمی فاش می شوند و این موضوع برای اسپیکر متاخر نست نیز اتحاد افتاده است. درپایان، باید اشاره کنیم تاکنون اطلاعاتی از قیمت و کتاب معرفی کردن اسپیکر جدید گوگل بوسیله بیرون درز نکرده است.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی اسپیکر جدید گوگل چیست؟بیشتر بخوانید:گوگل: نبوغ موشن سنس پیکسل 4 در آینده بازخواهد گشتهرآنچه تو رویداد پیکسل گوگل معرفی شدپیکسل 5 و پیکسل 4a 5G گوگل رونمایی شدندشیائومی از ساعت، دستبند، لامپ، کفش و اسپیکر هوشمند خویشتن رونمایی کردهر آنچه از رویداد معرفی پیکسل 5 گوگل انتظار داریم