اپل موفق بوسیله عرضه ۶۰۰ هزاره هوم پاد در مفارقت مقدمه ۲۰۱۸ شده است

اپل در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۸ توانست ۶۰۰ هزاره هوم پاد (HomePod) به بازار عرضه بطی ء. پیش بینی Strategy Analytics شناسایی از رونق فروش هوم پاد اپل تو ماه های آتی می دهد. اگر اپل بتواند این تعداد هوم پاد را بوسیله ابتیاع برساند، در اصل ۶ درصد از سهم راسته را از آنِ خود کرده است؛ اما هنوز فروش کمتری نسبت به اسپیکرهای هوشمند آمازون و گوگل دارد. براساس بررسی های عارض گرفته از شرایط بازار، اسپیکر هوشمند آمازون ۴۳.۶ درصد سهم بازار را از آنِ خویشتن کرده اند و ۴ میلیون اسپیکر هوشمند این شریک شدن تاکنون بوسیله فروش رسیده است. اسپیکر هوشمند گوگل نیز توانسته ۲۶.۵ درصد سهم راسته را از آن خویشتن کند و ۲.۴ میلیون فروش داشته باشد.

البته باید بوسیله موضوع مهمی هم توجه داشته باشیم که هوم پاد تا ۹ فوریه هنوز بیدار بازار بیع نشده بود و بوسیله همین دلیل حتی اپل سه ماه تمام برای معامله این ثمر داخل اختیار نداشته است و سرانجام روز ۳۱ مارس، بازه ی سه گانه ماهه ی فروش این محصول به سرانجام می رسد. نکته ی بنیادی دیگری که باید داخل تجسس آماری پیش رو بدان توجه کنیم این است که اعداد و ارقام یادشده، تخمینی هستند و با اینکه اپل مغز و رقم دقیق را منتشر کرده ولی برملا زدودن که Strategy Analytics با چه مقیاسی و به چه صورتی تقویم این برآوردها را انجام داده است. هرچند Strategy Analytics تاکنون مطالعه های دقیقی از وضعیت بازار فروش نمایش داده و معمولا میدان صنعت تکنولوژی را با دقت مورد رصد و تجسس فراغت می دهد.

بوسیله علاوه، باید دقت کنیم که تو وقوف منتشر شده از سوی Strategy Analytics، درباره ی تعداد هوم پادهای عرضه شده به میدان صحبت می شود که با تعداد هوم پادهای فروخته شده متفاوت است. این شرکت تنها درون مورد آمار عرضه به بازار گپ کرده که با آمار فروش متفاوت است. بخش عمده ای از خرید هوم پاد اپل از روال سایت این همکاری ایفا می شود؛ ولی سایر اسپیکرهای هوشمند چنین شرایطی را ندارند و درون بازارهای مختلف به شکل های متفاوت در دسترس هستند و بوسیله فروش می رسند. این موارد در نمایش ی اعداد و ارقام معامله حائز شکوه هستند و باید به آن ها توجه کرد.مقاله های مرتبط:مشکلات هوم پاد اپل و استقبال سرد مصرف کنندگاناپل احتمالا در سال ۲۰۱۸ موفق به معامله ۲ میلیون هوم پاد می شود

ماه گذشته بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که خبر از کاهش وعظ های اپل بوسیله Inventec، مطمئن کننده ی هوم پاد می عدل. بر بن گزارش بلومبرگ، اپل داخل ابتدای ابتیاع هوم پاد توانسته تنها ۱۰ درصد تسهیم راسته را از آن خویشتن بطی ء که در مقایسه با تسهیم بازار ۷۳ درصدی اسپیکر هوشمند آمازون فاصله بسیار و معناداری دیده می شود. این اطلاعات آماری از طریق داده های منتشر شده از سوی Slice Intelligence داخل جوانمردی بلومبرگ قرار محزون است؛ اما معلومات منتشر شده توسط Slice Intelligence و Strategy Analytic درباره سهم بازار هوم پاد با یکدیگر متفاوت هستند. 

البته می استعداد از این اعداد و ارقام نتیجه گیری دیگری تیمار کرد. در شروع میل بیشتری نسبت به ابتیاع هوم پاد وجود داشت؛ ولی با توجه بوسیله کاربردهای این محصول، مفرط زود شاهد افت معامله آن شدیم تا جایی که باید بگوییم همان تسهیم بازار ۴ درصد برای معامله هوم پاد مغز متین رطوبت است. به دلایل مختلفی هوم پاد خرید کمتری نسبت به اسپیکرهای هوشمند دیگر بازار دارد. با اینکه اپل هنوز نسبت بوسیله معامله این دشت امیدوار است. هوم پاد با سیستم عامل iOS فرمان می کند. به علاوه اسپیکر و سیری تنها با اپل موزیک کار می نرم و بخاطر سایر سرویس های استریم باید از AirPlay استفاده کرد تا بتوان با سیستم عامل iOS به موسیقی روی اسپیکر گوش انصاف.

از همه رادیکال تیز اینکه بخاطر کار کردن با هوم پاد باید حتما یک سیستم مبتنی پیاده شدن سیستم عامل iOS خواه سیستم مک در اختیار کاربر باشد؛ از این رو کاربران کامپیوترهای معمولی و سیستم عامل اندروید نمی توانند با هوم پاد امر کنند. همچنین هوم پاد از اسپیکر استریو برای همگام سازی پشتیبانی نمی یواش که این انفراد اواخر سال ۲۰۱۸ در اصالت کاربران قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از مسایل بنیادی هوم پاد ، قیمت بالای آن نسبت بوسیله اسپیکر هوشمند آمازون، گوگل و Sonos است، کوپرتینونشین ها قیمت هوم پاد را ۳۴۹ دلار در رویت گرفته اند.

شایعاتی مطرح شده که اپل مشیت دارد هوم پادی کوچک برنده و کم ارزش برنده به میدان عرضه درنگ تا بتواند بوسیله رخساره جدی تری با اکو آماوزن و احمق هوم رقابت کند؛ اما بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی مینگ چی کو نباید هوی داشته باشیم محصول یادشده به این زودی به راسته عرضه شود. انتظار می رود که اپل ۲ تا ۲.۵ ميليون هوم پاد تو سال ۲۰۱۸ به فروش برساند و در آمدی بالغ بر یک میلیون دلار از این ضابطه تصرف یواش.بیشتر بخوانید:اپل در iOS 13 با پرورش ماشین، سگ ها و گربه ها را شناسایی می کنداپرا مرورگر مبتنی بر بلاک چین خویشتن را رسما برای آیفون ارائه کرداپل واچ سری 4 پرفروش ترین شایسته کردن هوشمند ۲۰۱۸ شدجنگ لفظی بین اپل و فیسبوک بالا گرفتسامسونگ احتمالا از اپل التماس غرامت چند صد میلیون دلاری می کند